អគ្គនាយកទឹកស្ព្រីងប្រូវីដា អ៊ឹង ស៊ីវឈន់ និងព្រះនាង នរោត្តម ពង្ស់សូរិយា ជាស្វាមីភរិយា ដែលតែងបណ្ដើរគ្នាត្រសង ចូលរួមកម្មវិធីពិសេសរបស់មិត្តសម្លាញ់ តាំងពីអ្នកទាំង ២ រៀបអាពាហ៍ពិពាហ៍មកម្ល៉េះ។
ម្សិលមិញសេដ្ឋីវ័យក្មេង អ៊ឹង ស៊ីវឈន់ និងព្រះនាង សូរិយា បានចូលរួមកម្មវិធីចូលរោងការរបស់មិត្តសម្លាញ់នៅThe Premiere Sen Sok ដោយការបង្ហាញខ្លួនថ្ងៃទី១ ព្រះនាង សូរិយា បានរៀបចំកាយាធម្មតា តែស្អាតអស្ចារ្យក្នុងឈុតប្រពៃណីខ្មែរ។
ព្រះនាង នរោត្តម ពង្ស់សូរិយា គ្រងសំពត់បត់ច្នៃពីផាមួង និងអាវពាក់ពណ៌សាច់ គ្រប់ដោយស្បៃពណ៌ខ្មៅ សមនឹងកាបូបដៃ Hermès Mini Kelly – Mauve Sylvestre តម្លៃជាង ៣ ម៉ឺនដុល្លារ។
ភរិយាសេដ្ឋីវ័យក្មេង អ៊ឹង ស៊ីវឈន់ ព្រះនាង ពង្ស់សូរិយា តែងតែលេចធ្លោមិនថាគ្រប់ពេលចូលរួមក្នុងកម្មវិធីពិសេសណាមួយ។ ដូចនេះមង្គលការមិត្តសម្លាញ់របស់ទ្រង់ ដែលកូនកំលោះគឺជាកូនប្រុសឯកឧត្តម សុខ ចិន្តាសោភា និងកូនក្រមុំជាកូនស្រីបណ្ដូលចិត្តឧកញ៉ា សៅ សេងហាក់៕